ˆ

Petycje

Pobierz dane XMLDrukuj informację

Szczegóły informacji

Zbiorcza informacja o petycjach rozpatrzonych w 2019 r. w Urzędzie Miasta Bartoszyce.

Informacja ogłoszona dnia 2020-01-14 08:08:34 przez Łukasz Czerwonka, informacja należąca do archiwum

Akapit nr 1 - brak tytułu

Zbiorcza informacja o petycjach 2019 r.
Tryb składania i rozpatrywania petycji odbywa się zgodnie z przepisami ustawy z dnia 11 lipca 2014 r. o petycjach (t.j. Dz.U. z 2018 r., poz. 2096 z późn. zm.),  a w zakresie nieunormowanym w ustawie, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 14 czerwca 1960 r. Kodeks postępowania administracyjnego (t. j. Dz. U. z 2017 r., poz. 657). Petycja może być złożona przez osobę fizyczną, osobę prawną, jednostkę organizacyjną niebędącą osobą prawną lub grupę tych podmiotów do organu władzy publicznej, a także do organizacji lub instytucji społecznej w związku z wykonywanymi przez nią zadaniami zleconymi z zakresu administracji publicznej. Petycja może być złożona w interesie publicznym, podmiotu wnoszącego petycję oraz podmiotu trzeciego, za jego zgodą. Przedmiotem petycji może być żądanie, w szczególności, zmiany przepisów prawa, podjęcia rozstrzygnięcia lub innego działania w sprawie dotyczącej podmiotu wnoszącego petycję, życia zbiorowego lub wartości wymagających szczególnej ochrony w imię dobra wspólnego, mieszczących się w zakresie zadań i kompetencji adresata petycji. W roku 2019 do Urzędu Miasta Bartoszyce zostały wniesione następujące petycje:
Petycja w sprawie portalu Mikroporady.pl. Petycję zamieszczono w BIP i udzielono odpowiedzi. Pismo w sprawie prośby o poparcie zmiany przepisów prawa. Pismo zamieszczono w BIP i opublikowano postulaty.
Petycja w sprawie zebrania ofert rynkowych i dokonanie analizy wydatków w obszarze korzystania z usług telekomunikacyjnych. Petycję zamieszczono w BIP i udzielono odpowiedzi.
Petycja w sprawie zaplanowanie postępowania w trybie ustawy Prawo zamówień publicznych, którego przedmiotem będzie modernizacja parku maszynowego przeznaczonego do zadań oczyszczania Gminy. Petycję zamieszczono w BIP i udzielono odpowiedzi.
Petycja w sprawie usuwania skutków zdarzeń drogowych. Petycję zamieszczono w BIP i udzielono odpowiedzi.
Petycja w sprawie opublikowania w Podmiotowej Stronie Biuletynu Informacji Publicznej użytkowanych w Urzędzie wybranych numerów służbowych telefonów komórkowych. Petycję zamieszczono w BIP i udzielono odpowiedzi.
Petycja w sprawie elektronizacji zamówień publicznych dotycząca wyznaczenia terminu rozmowy telefonicznej lub spotkania z ekspertem, który ex professo - podzieli się uwagami i złoży wniosek optymalizacyjny. Petycję zamieszczono w BIP. Wnioskodawca poinformował, że Gminy, które nie odpowiedziały na pismo - mogą nie odpowiadać. Pismo w sprawie przekazania materiałów o charakterze informacyjnym, związanych ze stosowaniem szczepionek przeciwko wirusowi brodawczaka ludzkiego (HPV) oraz wezwania do podjęcia działań zapobiegawczych. Pismo zamieszczono w BIP. Opublikowano przekazane materiały.
Petycja w sprawie próby dokonania analizy - możliwości wdrożenia w Urzędzie procedur związanych z pełnym zabezpieczeniem potrzeb Interesantów - dot. płatności bezgotówkowych. Petycję zamieszczono w BIP, przekazano jednostkom organizacyjnym i udzielono odpowiedzi.

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający informację:
Podmiot udostępniający informację:
Urząd Miasta Bartoszyce
Osoba, która wytworzyła informację:
Osoba, która wytworzyla informację:
Data wytworzenia informacji:
Data wytworzenia informacji:
2020-01-14
Osoba, która odpowiada za treść:
Osoba, która odpowiada za treść:
Urszula Drozdowska
Data wprowadzenia do BIP
Data wprowadzenia do BIP
2020-01-14 08:02:38
Wprowadził informację do BIP:
Wprowadził informację do BIP:
Łukasz Czerwonka
Data udostępnienia informacji:
Data udostępnienia informacji:
2020-01-14 08:08:34
Osoba, która zmieniła informację:
Osoba, która zmieniła informację:
Łukasz Czerwonka
Data ostatniej zmiany:
Data ostatniej zmiany:
2020-01-14 08:08:34
Artykuł był wyświetlony:
Artykuł był wyświetlony:
339 raz(y)
Zobacz pełną listę zmian czytanej informacji »
« powrót do poprzedniej strony