ˆ
Zmiana wielkości treści
Zmiana kontrastu serwisu
WyłączWłącz skróty klawiatury
Zmień interlinię
Przejdź do strony głównej

Biuletyn Informacji Publicznej

Urząd Miasta Bartoszyce
  • Logo Biuletynu Informacji Publicznej
  • Godło Rzeczpospolitej Polskiej
ˆ

Oferty pozakonkursowe

Pobierz dane XMLDrukuj informację

Szczegóły informacji

Ogłoszenie o możliwości zgłoszenia uwag do oferty złożonej przez Bartoszyckie Stowarzyszenie na Rzecz Honorowego Krwiodawstwa, Dawstwa Szpiku Kostnego i Dawców Organów RUBIN w trybie art. 19a ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.

Niniejszy dokument jest wersją archiwalną.
Informacja ogłoszona dnia 2014-06-16 15:09:22 przez Łukasz Czerwonka

Akapit nr - brak tytułu

W dniu 10.06.2014 r. do Urzędu Miasta Bartoszyce wpłynęła oferta złożona przez Bartoszyckie Stowarzyszenie na Rzecz Honorowego Krwiodawstwa, Dawstwa Szpiku Kostnego i Dawców Organów RUBIN na realizację zadania publicznego pn. "Spływ Kajakowy rzeką Łyną z okazji Światowego Dnia Honorowego Krwiodawcy".

Wobec powyższego zamieszcza się w Biuletynie Informacji Publicznej, na tablicy ogłoszeń Urzędu Miasta Bartoszyce oraz na stronie www.bartoszyce.pl w zakładce komunikaty.

Zgodnie z art. 19a ust. 1 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2010r Nr 234, poz. 1536 z późn. zm.) można zgłaszać uwagi dotyczące złożonej oferty.

Uwagi należy zgłaszać pisemnie w godzinach pracy Urzędu Miasta Bartoszyce, Wydział Spraw Społecznych i Promocji (pok. 24/25), w Sekretariacie Urzędu Miasta Bartoszyce, drogą elektroniczną na adres e-mailowy: bądź listownie na adres – Urząd Miasta Bartoszyce, ul. Boh. Monte Cassino 1, 11-200 Bartoszyce do dnia 23 czerwca 2014 roku (decyduje data wpływu do Urzędu).

Treść oferty w załączniku do ogłoszenia.

Załączniki

« powrót do poprzedniej strony